VÝUKA ANGLICKÉHO JAZYKA

Skrze jazyky se dokážeme spojit s ostatními, se sebou samými a silou našeho Stvořitele. Jsem přesvědčena, že neexistují žádné „jazykové bariéry“ – pouze jazykové možnosti. Milluji Angličtinu, neboť je to jazyk, jež se neustále vyvíjí a je schopen vynalézt každou minutu nové možnosti. Vždycky říkám svým studentům: „TY můžeš být součástí!“. A mimochodem – nechci vás opravovat, chci vás OSVOBODIT!

Ukážu Vám jak:

  • Mluvit více plynně 
  • Přestat se bát chyb
  • Doopravdy s ostatními komunikovat

Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si vzorovou lekci zvanou "5 způsobů jak zlepšit vaši angličtinu za 24 hodin" (lekce trvá 45 minut). První lekce je zdarma.

REFERENCE

Lekce se Stephanií jsou velmi užitečné (gramatika, výslovnost, konverzace, atd.), navíc i velmi praktické (obchodní jednání, psaní emailů a dalších dokumentů). Jako pokročilý student (státnice z Aj) musím prohlásit, že její způsob vedení je pro mě stále velmi přínosný.

Michal Kutálek, Tera data

Dovolím si garantovat, že výběrem této lektorky posunete nejen Vaši angličtinu o další stupeň výš. Neváhejte.

Hana Horáková Bohler,
Uddeholm ocel

Hodiny angličtiny se Stephanií jsou zárukou, že se nebudete nikdy nudit. Své nadšení a lásku k rodnému jazyku dokáže přenést i na své studenty a jak všichni víme, s pozitivním přístupem a správnou motivací jde vše lépe a radostněji :-). Její kreativita a individuální přístup ke studentům činí její hodiny originálními a vstřícný postoj ke zpětné vazbě, který, byť důležitý, u lektorů jazyka stále tak vzácný, vás ubezpečí, že jste zvolili správně.

Ing. Blanka Opršalová,
hl. účetní BSP Group, a.s.

Vyučující lekcer jsou rozmanité, dokážou každého zaujmout. Paní Stephanii Ellen Brush jako lektorku anglického jazyka doporučuji všem zájemcům o prohloubení znalostí v angličtině.

Kontakt

Pokud hledáte kreativní řešení v angličtině, mohu vám pomoci.

stephbrush@aol.com
+420 737 125 326